Student Congress
90 entries
Home
|
Entries
|
Prelims
|
Semi-Finals
|
Finals
CK |
2001 |
Anthony Bieber Zhu |
DZ |
2046 |
Insiyah Campwala |
CK |
2002 |
Eddie Upchuck Chang |
ZW |
2047 |
Sharvil Gupta |
TB |
2003 |
Brandon Hicke |
ZW |
2048 |
Riya Dange |
JA |
2004 |
James Prime |
ZC |
2049 |
Paul Gilles |
MC |
2005 |
Michael Magana |
OB |
2050 |
Tyler Sullivan |
MC |
2006 |
Joseph Ludmir |
ZR |
2051 |
Sristi Jain |
AK |
2007 |
Katya Sutil |
ZK |
2052 |
Abhishek Kher |
AK |
2008 |
Loren Park |
BN |
2053 |
Neal Nathan |
AE |
2009 |
Jessica Kim |
BN |
2054 |
William Johnson |
AE |
2010 |
Gavin Rose |
BN |
2055 |
Kenneth Cheung |
AP |
2011 |
Jeremy Wang |
GC |
2056 |
Kayley Krok |
CO |
2012 |
Amit Akula |
XY |
2057 |
Prabhu Shanmukham Ganesh |
CO |
2013 |
Johnny Perliss |
XY |
2058 |
Ananth Cherukupally |
TY |
2014 |
Kerri Buchholz |
ZA |
2059 |
Yashwant Parmar |
TY |
2015 |
Sophie Meyer |
ZC |
2060 |
Benjamin Chan |
TY |
2016 |
Cassandra Kiger |
OA |
2061 |
Adam Awad |
CM |
2017 |
Alexa Lazarus |
ZB |
2062 |
Olivia Flechsig |
CM |
2018 |
Andrew Watts |
DC |
2063 |
Ryan Moore |
BT |
2019 |
Rory Jacobson |
JE |
2064 |
Jonathan Chang |
MA |
2020 |
Sophia Richardson |
JE |
2065 |
Brad Davis |
BK |
2021 |
Jeffrey Lee |
JE |
2066 |
Dominick Yee |
BK |
2022 |
Carter Keeling |
ZM |
2067 |
Yesol Shin |
BK |
2023 |
Ansel Le |
DA |
2068 |
Kahler Verrill |
JM |
2024 |
Abigail Galloway |
DA |
2069 |
Brian Xie |
AU |
2025 |
Regina Gonzalez-Arroyo |
GA |
2070 |
Millicent Kasten |
CZ |
2026 |
Adam Chen |
OU |
2071 |
Matthew Holguin |
CZ |
2027 |
Sean Hamamoto |
OD |
2072 |
David Lauzon |
CZ |
2028 |
Tyler Takeshita |
MK |
2073 |
Dani Dichter |
TA |
2029 |
Natalie Kreeger |
TZ |
2074 |
Kyle Brown |
MU |
2030 |
Amay Gupta |
TZ |
2075 |
Ian Gollihur |
GX |
2031 |
Stefano Rumi |
AB |
2076 |
Liu Jiang |
OW |
2032 |
Avery Christmas |
GA |
2077 |
Jane Irons |
OY |
2033 |
Jose Sicairos |
DO |
2078 |
Bailey Burlingame |
OY |
2034 |
Alexandria Ramos-O'Casey |
ZZ |
2079 |
Anshu Siripurapu |
DZ |
2035 |
Daivik Vyas |
ZZ |
2080 |
Sanjeev Suresh |
OM |
2036 |
Julie Devlin |
XT |
2081 |
George Kaiser |
OZ |
2037 |
Tommy Wilson (drop) |
XT |
2082 |
Alec Bahramipour |
AA |
2038 |
Hristos Courellis |
XT |
2083 |
James McFeely |
XU |
2039 |
Shin San |
XT |
2084 |
Sean William McFeely |
MZ |
2040 |
Anaika Miller |
XT |
2085 |
Erik McDonald |
GW |
2041 |
Katie Hughes |
XT |
2086 |
Julia Ting |
GW |
2042 |
Hiyawan Solomon |
XT |
2087 |
Alex Glazer |
XX |
2043 |
Karna Adam |
MA |
2088 |
Evan Feldman |
XX |
2044 |
Mike Abood |
MA |
2089 |
Filip Krasovskiy |
DZ |
2045 |
Beshouy Botros |
TB |
2090 |
Daniel Li |
Home
|
Entries
|
Prelims
|
Semi-Finals
|
Finals