Carver Magnet HS |
5A |
Jordan Nelson (drop) |
|
|
|
|
|
|
Carver Magnet HS |
5B |
Keishawn Cornett (drop) |
|
|
|
|
|
|
Champions Debate Academy |
6A |
Katrina Chou |
|
|
|
|
|
|
Champions Debate Academy |
6B |
Julia Yang |
|
|
|
|
|
|
Champions Debate Academy |
6C |
Yunchang Ge |
|
|
|
|
|
|
Champions Debate Academy |
6D |
Raymond Xu |
|
|
|
|
|
|
Champions Debate Academy |
6E |
David Xu (drop) |
|
|
|
|
|
|
Champions Debate Academy |
6F |
David Chen (drop) |
|
|
|
|
|
|
Champions Debate Academy |
6G |
Daniel Hung |
|
|
|
|
|
|
Champions Debate Academy |
6H |
Amber Zou |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10A |
Sriram Gaddam |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10B |
John Mutammara |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10C |
Krish Parikh |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10D |
Shreya Mamidisetty |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10E |
Faris Goraya |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10F |
Ashmit Bhatnagar |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10G |
Ayaan Dhukka |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10H |
Danish Khan |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10I |
Wajih Rehman |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10J |
Jash Shah |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10K |
Munish Shah |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10L |
Moulik Mishra |
|
|
|
|
|
|
DULLES HS |
11A |
Shahzaib Vohra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elkins HS |
12A |
Mikyle Rafiq |
|
|
|
|
|
|
Elkins HS |
12B |
Rohit Satish |
|
|
|
|
|
|
Elkins HS |
12C |
Ayush Manoj |
|
|
|
|
|
|
Elkins HS |
12D |
Akhil Deshpande |
|
|
|
|
|
|
Houston Memorial HS |
19A |
Ashwin Misra |
|
|
|
|
|
|
Houston Memorial HS |
19B |
Daniel Gomez |
|
|
|
|
|
|
Houston Memorial HS |
19C |
Simon Slot |
|
|
|
|
|
|
Houston Memorial HS |
19D |
Adeen Rao |
|
|
|
|
|
|
HuaXia Chinese School Houston-Houston |
20A |
Catherine Wang |
|
|
|
|
|
|
HuaXia Chinese School Houston-Houston |
20B |
Iris Cheng |
|
|
|
|
|
|
HuaXia Chinese School Houston-Houston |
20C |
Kelvin Meng |
|
|
|
|
|
|
HuaXia Chinese School Houston-Houston |
20D |
Justin Chen |
|
|
|
|
|
|
HuaXia Chinese School Houston-Houston |
20E |
Marco Ma |
|
|
|
|
|
|
HuaXia Chinese School Houston-Houston |
20F |
Lucy Ma |
|
|
|
|
|
|
HuaXia Chinese School Houston-Houston |
20G |
Daniel Zou |
|
|
|
|
|
|
HuaXia Chinese School Houston-Houston |
20H |
Jet Sun |
|
|
|
|
|
|
HuaXia Chinese School Houston-Houston |
20I |
Zeke Xu |
|
|
|
|
|
|
HuaXia Chinese School Houston-Houston |
20J |
Amy He |
|
|
|
|
|
|
HuaXia Chinese School Houston-Houston |
20K |
Harvey Zhu |
|
|
|
|
|
|
Langham Creek HS |
27A |
Gillian Flores |
|
|
|
|
|
|
Mayde Creek HS |
28A |
Mecca Freeman (drop) |
|
|
|
|
|
|
Seven Lakes HS |
31A |
Peyton Wingfield (drop) |
|
|
|
|
|
|
Seven Lakes HS |
31B |
Ethan Engel |
|
|
|
|
|
|
Seven Lakes HS |
31C |
Ruby Wu |
|
|
|
|
|
|
Strake Jesuit Coll Prep |
34A |
Ryan Jones (drop) |
|
|
|
|
|
|
The Kinkaid School |
36A |
Katherine Zhang |
|
|
|
|
|
|
The Kinkaid School |
36B |
Savannah Miller |
|
|
|
|
|
|
The Village School |
37A |
Ziyad Rahman |
|
|
|
|
|
|
The Village School |
37B |
Jay Natarajan |
|
|
|
|
|
|
The Village School |
37C |
Soniya Patel |
|
|
|
|
|
|
The Village School |
37D |
Regina Blenda |
|
|
|
|
|
|
The Village School |
37E |
Divya Khatri |
|
|
|
|
|
|
Tompkins HS |
39A |
Jaelen Dixon |
|
|
|
|
|
|