2015 University School Sunvitational
Dates: 1/9/2015 - 1/11/2015
WARM ROOM
List Events
•
Tournament Info
Oral Interpretation
Show Entries
•
Show Judges
•
Round 1
•
Round 2
•
Round 3
•
Round 4
•
Round 5
•
Quarters
•
Semis
•
Finals
Results have not been released
Upper School 101
Devin Hunt-Coleman
AP
Sofia Ramirez
HX
Natalie Schimek
AC
Lily Desenberg
AX
Gerard Aponte
HG
Lucas Cerzosimo
CP
Jovanna-Beth Tapper
DY
Shannon Harrington
Upper School 102
Elahna Weinflash
DY
Jana LeBert
CP
Brian Frankel
FG
Malik Jumpp
GX
Alexandra Meridionale
AP
Sophia Pin
DF
Noopur Ranganathan
HX
Emma Hollingsworth
Upper School 103
Robert Croteau
CP
Nicholas Ferreira
GD
Madeleine Lapuerta
AP
Sterling Wertanzl
GX
Ceclia Lemus
HX
Gabbie Holliday
DF
Amy Sukserm
DY
Cameron Cunningham
Upper School 104
Gabby Arzola
CP
Zenita Collie
FA
John Tonderys
HX
Maggie Hibnick
DF
Marissa Block
DK
Haleigh McGirt
DY
Ashley Vogt
FX
Katherine Currie
Upper School 105
Jack Francis
CP
Mikko Biana
DF
Alexandra Feld
DY
Kayla Kisseadoo
AK
Zharia Sharpe
FA
Colin Hanley
HK
Hillel Rosenshine
Upper School 106
Joni Anker
AG
Meena Manoharan
DY
Alexis Raitan
GK
Emily Cooner
DD
Maria Alvarez
FA
Matthew Wolfe
CP
Kendahl Stewart
AK
Glenyz Pereira
Upper School 112B
Joele Denis
CP
Hallie Shlifer
FA
Jackson Carr
HS
Riley Wenckus
CA
Daniel Reynolds
FD
Thomas Barrera
CS
James Burnett
GK
Jamie Panariello
Upper School 114
Kathleen Johnson
DG
Selena Lugo
CA
Matt Balascak
GK
Gabriela Caban
HS
Thomas Popaditch
HT
Kayla Silecchia
CP
Craig Heyne
FP
Dessiree Gonzalez
Upper School 115
Venora Hamilton
DZ
Karen Arguelles
DG
Nikita Grant
FP
Oscar Garcia
CA
Kaylan Fernandez
AX
Eliis Falco
AA
Malaina Carver
KH
Sloane Ryant
Upper School 116
Daryl Hall
DZ
Aisha Gaziani
CA
Bianca Nkwonta
FP
Theorian Langston
AH
April Grabner
AA
Cassandra Edlund
AP
Emily Wen
AX
Maydelissa Pinell
Upper School 117
Lisa Kennedy
AA
Annabel Higgin-Houser
FN
Daniel Robey (N)
AP
Camila Tussie
DY
Makayla Purvis
FP
Alejandro Cuellar
AX
Ciara Biederman
HG
Kaila Fives
Copyright © 2002-2024 Brent Hinkle. All rights reserved.