2015 University School Sunvitational
Dates: 1/9/2015 - 1/11/2015
WARM ROOM
List Events
•
Tournament Info
Varsity Lincoln-Douglas
Show Judges
•
Show Rounds
School
Name
American Heritage Plant
Justin Yang
Archbishop McCarthy
Patrick Ong
Boca Raton Community
Burke Findley
Bronx Science
Isis Davis-Marks
Bronx Science
Eve Frangopoulos
Bronx Science
Joe Harari
Bronx Science
Oliver Korten
Bronx Science
Carolyn Lau
Bronx Science
Diganta Rashed
Bronx Science
John Staunton
Bronx Science
Ean Steinberger
Central
Quentin Scruggs
Cerritos
John Cho
Charles Flanagan
Alana Requejo
Christopher Columbus
Javier Navarrete
Christopher Columbus
James O'Connor
Christopher Columbus
Joey Chica
Collegiate
Nathan Ewing-Crystal
Collegiate
Dean Kieserman
Collegiate
Eric Wallach
Collegiate
Henry Liu
Collegiate
Joshua Peter
Coral Springs
Gerard Laurent
Coral Springs
William Thurlow
Coral Springs
Ethan Searle
Coral Springs
Jeremy Petusevsky
Coral Springs
Jeremy Exume
Coral Springs
James Chang
Coral Springs
Angelo Pereira
Cypress Bay
Jake Steirn
Cypress Bay
Shawn Dermer
Cypress Bay
Justin Iannacone
Cypress Bay
Shawn Hatchwell
Cypress Bay
Gabby Gross
Cypress Bay
Pratiksha Patra
Cypress Bay
Francisco Sabate
Cypress Falls
Syeda Rizvi
Del Mar
Varun Bhave
Dr. Michael M. Krop Sr.
Jason Dulberg
Dreyfoos School of the
Kayleigh Rubin
Dreyfoos School of the
Delaney Cotton
duPont Manual
Xinlan Hu
Ft. Lauderdale
Ariel Olson
Ft. Lauderdale
Raven Bedford-Clark
Ft. Lauderdale
Helen Budowsky
Gig Harbor
Max Stephens
Holy Cross
Toran Langford
Independent
Aisha Bawany
J.P. Taravella
Karin Cohen
J.P. Taravella
Samantha Fiore
J.P. Taravella
Michael Hazan
Kent Denver
Justin Coopersmith
La Reina
Elizabeth Pavlath
Lake Highland Preparato
Neal Kapoor
Lake Highland Preparato
Sreya Pinnamaneni
Lake Highland Preparato
Rikhav Shah
Lake Highland Preparato
Krupali Patel
Lake Highland Preparato
Ariel Azbel
Lake Highland Preparato
Jerome Nashed
Lake Highland Preparato
Melissa Chau
Lake Highland Preparato
Olivia Trumble
Lake Highland Preparato
Muhammad Khattak
LAMP
Ruchir Rastogi
Law Magnet
Dino DeLaO
Liberty Christian
Breann Smith
Miami Beach
Allana Persaud
Newtown
Aysha Hafiz
North Allegheny
Joe Zhao
North Allegheny
Eric Mi
North Crowley
Andres Rosero
North Miami Beach
Diamante Sharpe
North Miami Beach
Faith Cooke-Hutchinson
Oxbridge Academy of the
Ari Wells
Oxbridge Academy of the
Noah Wells
Oxbridge Academy of the
Nalin Vattigunta
Oxbridge Academy of the
Alex Wong
Oxbridge Academy of the
Brandon Kramer
Palm Harbor University
Christian Romero
Pembroke Pines Charter
Yasmeen Metellus
Pembroke Pines Charter
Jordan Farenhem
Pembroke Pines Charter
Elizabeth Garrison
Pine View
Matt Michelini
Pine View
Eryn Lin
Sacred Heart
Adam Tomasi
Sarasota
Margaux Albiez
Sarasota
Alejandro Almaraz
Scarsdale
Rahul Gosain
Scarsdale
David Wang
Scarsdale
Samara Jacobson
Scarsdale
Marie Ceske
Strake Jesuit College P
Matthew Lai
Strake Jesuit College P
Alberto Tohme
Strake Jesuit College P
Anthony Tohme
Strake Jesuit College P
Joe Zaghrini
Strake Jesuit College P
Sean McCormick
Strake Jesuit College P
Richard Cook
Strake Jesuit College P
Kyle Fennessy
Strake Jesuit College P
William Ledig
Theodore Roosevelt
Emma Weddle
Trinity Prep
Melissa Pregasen
West Broward
Madeline Alvarez
West Broward
Jasmin Ouseph
William T. Dwyer
Lindsey McNamara
William T. Dwyer
William Yurko
Winter Springs
Jack Ling
105 entries listed.
Copyright © 2002-2024 Brent Hinkle. All rights reserved.