Student Congress
90 entries
Home
|
Entries
|
Prelims
|
Semi-Finals
|
Finals
HA |
2001 |
Christopher Eckardt |
NC |
2046 |
Adam Griffith |
BP |
2002 |
Emily Zolfaghari |
NC |
2047 |
Stephen Kui |
BP |
2003 |
Marnie Vaughan |
NC |
2048 |
Sam Stone |
RT |
2004 |
Sarah Jiang |
NC |
2049 |
Alex McCue |
RT |
2005 |
Jack Merritt |
WB |
2050 |
Saral Jalan |
RT |
2006 |
Beshouy Botros |
WV |
2051 |
Julia Moser |
CM |
2007 |
Chase Bisson |
WV |
2052 |
Mollie Weiss |
CM |
2008 |
David Don |
BL |
2053 |
Jacob Borcover |
CM |
2009 |
Maris Dyer |
HO |
2054 |
Jade Theriault |
CM |
2010 |
Michael Brook |
HO |
2055 |
Miles Witthaus |
XV |
2011 |
Angad Gogia |
NR |
2056 |
Alec Bahramipour |
RM |
2012 |
Colton Willey |
NR |
2057 |
Brendan Bashin-Sullivan |
XM |
2013 |
Daniel Tuchler |
NR |
2058 |
Conor Bean |
YZ |
2014 |
David Sun |
NR |
2059 |
Anastasia Kaiser |
YZ |
2015 |
Alvin Huang |
NR |
2060 |
Anirudh Sapru |
YZ |
2016 |
TIFFANY LUONG |
NR |
2061 |
Julia Ting |
YZ |
2017 |
Sean Hamamoto |
TW |
2062 |
Cameron Moody |
YZ |
2018 |
HANNAH SONG |
WY |
2063 |
Jared Miller |
YZ |
2019 |
DARYL XU |
TC |
2064 |
Lacey Easley |
EN |
2020 |
Katherine Dwyer |
TC |
2065 |
Josh Cantrell |
XR |
2021 |
Emily Wells |
BN |
2066 |
Noelle Dunn |
XR |
2022 |
Gavin Rose |
AK |
2067 |
Parker Mills |
XR |
2023 |
Stephanie Shin |
RA |
2068 |
Jasdeep Sandhu |
EV |
2024 |
Pricilla Ibrahim |
RA |
2069 |
Boston Topping |
EV |
2025 |
Andoni Garcia |
TR |
2070 |
Jasleen Bains |
EV |
2026 |
Rory Gallagher |
TR |
2071 |
Troy Zweifler |
AT |
2027 |
Hassan Karaouni |
HR |
2072 |
Matt Chan |
AT |
2028 |
Paul Tawfik |
HR |
2073 |
Tanay Kothari |
YE |
2029 |
Jennifer Quevedo |
HC |
2074 |
Young Wu |
YE |
2030 |
Forrest Lin |
HC |
2075 |
Wooju Kim |
TZ |
2031 |
Kelsey Brewer |
BR |
2076 |
Kevin Amirdjanian |
YP |
2032 |
Eric Brewster |
BB |
2077 |
Jacob Gerstel |
TV |
2033 |
Hilary Glossbrenner |
HX |
2078 |
Akshay Shrivastava |
ER |
2034 |
Billy Watson |
HX |
2079 |
Rylan Schaeffer |
TP |
2035 |
Jacob Nan |
HK |
2080 |
Andrew Gilley |
RB |
2036 |
Steven Hanson |
HY |
2081 |
Vishal Goel |
TN |
2037 |
Frank Daniel |
HY |
2082 |
Sankash Shankar |
CR |
2038 |
Blake Delaplane |
BS |
2083 |
Krikor Kouyoumdjian |
CR |
2039 |
Ashwin Subramanian |
AY |
2084 |
Onkar Mudhar |
CR |
2040 |
Stacey Wong |
EV |
2085 |
Max Dana |
EC |
2041 |
Austin Potts |
CX |
2086 |
Labecca Thomas |
EC |
2042 |
Amber Sonka |
RV |
2087 |
Sriharsh Rambhatla |
BP |
2043 |
Lena Melillo |
RZ |
2088 |
Mark Chavez |
WX |
2044 |
Ellen Ivens-Duran |
AT |
2089 |
Daneille Dobos |
NC |
2045 |
Sebastian DeLuca |
XR |
2090 |
Ryan Norrbom |
Home
|
Entries
|
Prelims
|
Semi-Finals
|
Finals