Barbers Hill HS |
2A |
Mark Chapman |
|
|
|
|
|
|
Clear Creek HS |
8A |
Emma Renee Tyler |
|
|
|
|
|
|
Clear Lake HS |
9A |
Jay Collura |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10A |
Zoya Ahmed |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10B |
Parth Dargan |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10C |
Ahad Ullah |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10D |
Uneeb Ullah |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10E |
Saranjitharunesh Chockan |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10F |
Jarvis Jamie Xie |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10G |
Esha Draksharam |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10H |
Parin Kashyap |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10I |
Vaishnavi Rao |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10J |
Sheryl S Mathew |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10K |
Anirudan Sivaprakash |
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10L |
Sarah Gelfer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clements HS |
10N |
Nahom Mulugeta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DULLES HS |
11C |
Anshumi Jhaveri |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DULLES HS |
11E |
Raaiqa Zahid |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DULLES HS |
11H |
Sarah Zheng |
|
|
|
|
|
|
DULLES HS |
11I |
Lauren S Adams |
|
|
|
|
|
|
DULLES HS |
11J |
Sophia Zhao |
|
|
|
|
|
|
DULLES HS |
11K |
Sriya Subramanian |
|
|
|
|
|
|
Elkins HS |
12A |
Shivam Pancholy |
|
|
|
|
|
|
Elkins HS |
12B |
Kedar Pandya |
|
|
|
|
|
|
Elkins HS |
12C |
Praneel Jadav |
|
|
|
|
|
|
George Ranch HS |
13A |
Asad Ahmed |
|
|
|
|
|
|
George Ranch HS |
13B |
Nathan Sher |
|
|
|
|
|
|
Houston Academy for International Studies |
18A |
Lydian Zamarripa |
|
|
|
|
|
|
Houston Memorial HS |
19A |
Daniel Xu |
|
|
|
|
|
|
Houston Memorial HS |
19B |
Jason Li |
|
|
|
|
|
|
Houston Memorial HS |
19C |
Joshua Sucec |
|
|
|
|
|
|
Houston Memorial HS |
19D |
Apolline Brossard |
|
|
|
|
|
|
Houston Memorial HS |
19E |
Sarah An Li |
|
|
|
|
|
|
Houston Memorial HS |
19F |
Andrew Qin (drop) |
|
|
|
|
|
|
Katy HS |
22A |
Viswanathan Dhanabal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katy Taylor HS |
24A |
David Li |
|
|
|
|
|
|
Mayde Creek HS |
28A |
Kyra Holifield (drop) |
|
|
|
|
|
|
Ridge Point HS |
30A |
Ravi Koka |
|
|
|
|
|
|
Ridge Point HS |
30B |
Adam Latta |
|
|
|
|
|
|
St Thomas HS |
33A |
Nathan Khilani |
|
|
|
|
|
|
Strake Jesuit Coll Prep |
34A |
Vail Chen |
|
|
|
|
|
|
Strake Jesuit Coll Prep |
34B |
Jack Marsh |
|
|
|
|
|
|
Strake Jesuit Coll Prep |
34C |
Nathaniel Fernandes |
|
|
|
|
|
|
Strake Jesuit Coll Prep |
34D |
Daniel Lee |
|
|
|
|
|
|
Strake Jesuit Coll Prep |
34E |
Nick Goodman |
|
|
|
|
|
|
Strake Jesuit Coll Prep |
34F |
Arun Mehra |
|
|
|
|
|
|
Strake Jesuit Coll Prep |
34G |
Sal Nuzzo |
|
|
|
|
|
|
Strake Jesuit Coll Prep |
34H |
Joseph Georges (drop) |
|
|
|
|
|
|
Stratford HS |
35A |
Tristan Hamilton |
|
|
|
|
|
|
The Kinkaid School |
36A |
Jack Scofield |
|
|
|
|
|
|
The Woodlands HS |
38A |
Andrew James Harding |
|
|
|
|
|
|
The Woodlands HS |
38B |
Allison Aldridge |
|
|
|
|
|
|
Tompkins HS |
39A |
Richard Queen Lee |
|
|
|
|
|
|