Code |
|
School |
Coach |
AA |
|
Granada Hills High |
Jerome Robinson |
AB |
|
Monroe High School |
Kathy Graber |
AC |
|
Cleveland High School |
Valerie Stewart |
AE |
|
Canyon High School |
Karen Limbaugh |
AK |
|
Sherman Oaks Center for Enriched Studies |
Suzanna Gordon |
AL |
|
Burbank High |
Anne Burnett |
AM |
|
Taft High School |
Doug Lasken |
AN |
|
Valencia High School |
Kim Forbes |
AP |
|
Chaminade College Preparatory |
Marianne Rosen |
AR |
|
Wm. S. Hart High School |
Eleanor Nishioka |
AT |
|
North Hollywood High School |
Cydney Fox |
AV |
|
Oaks Christian High School |
Carla Ryhal |
AX |
|
Campbell Hall |
David Coombs |
AY |
|
El Camino real HS |
Bryan Rockoff |
AZ |
|
Community Charter High School |
Luis Cardenas/Sarah Rosenberg |
BA |
|
Fullerton Joint Union High School |
Sal Tinajero |
BB |
|
Esperanza HS |
Suzanne Munsell |
BC |
|
Northwood High School |
Sheryl Sloate |
BK |
|
Oxford Academy |
Nancy Dandridge |
BN |
|
Fairmont Prep Academy |
Alice Kennedy |
BP |
|
La Quinta |
Nise Frye |
BR |
|
Cypress High School |
Nancy Dandridge |
BT |
|
Kennedy High School |
Chason Ishino |
BV |
|
University High School |
Michael Georgino |
CA |
|
La Costa Canyon |
Krista deBoer |
CB |
|
Helix Charter High School |
Gregg Osborn |
CC |
|
Poway High School |
Katie McMillan |
CE |
|
Mount Miguel High School |
Thomas Gomes |
CK |
|
El Camino High School |
Patricia Steiner |
CM |
|
Mt. Carmel |
Victor Bianchini |
CN |
|
Carlsbad High School |
Minnia Curtis |
CP |
|
Rancho Buena Vista High School |
Megan Vidaurri |
CR |
|
Rancho Bernardo High School |
Jeffrey Blankman |
CT |
|
La Jolla High School |
Melanie Gold |
CV |
|
San Dieguito High School Academy |
Todd Newkirk |
CX |
|
Grossmont High School |
Holly Smith |
EA |
|
Westmont High School |
Paul Pinza |
EB |
|
Leland High School |
Brasher, Gay |
EC |
|
Bellarmine College Preparatory |
Christopher Wolf |
EE |
|
Monta Vista |
Sharon Prefontaine |
EK |
|
Saratoga High School |
Erick Rector |
EM |
|
Saint Francis High School |
Doug Dennis |
EN |
|
Palo Alto High School |
Jennie Savage |
EP |
|
Mountain View High School |
Sharon Moerner |
ER |
|
Presentation High School |
Timothy Case |
ET |
|
Gunn |
Ken Plough |
EV |
|
The Harker School |
Carol Green, Adam Nelson, Scott Phillips |
EX |
|
Los Gatos High School |
Sharon Smith |
EY |
|
Lynbrook High School |
Sean Mumper |
EZ |
|
San Lorenzo Valley High School |
Debbie Notari |
HA |
|
Newbury Park High School |
Rich Bradley |
HB |
|
La Reina High School |
Liz Harlacher |
HC |
|
Cabrillo High School |
Muriel Machin |
HE |
|
Arroyo Grande High School |
Heather Thomas |
HK |
|
Atascadero High School |
Lindsey Hayes |
HX |
|
Foothill Technology High School |
Jennifer Kindred |
MA |
|
Fred C. Beyer High School |
Zack Kopecki |
MB |
|
Rodriguez High School |
Brad Crutchfield |
MC |
|
Enochs High School |
Chris Hayden |
ME |
|
Johansen High School |
Ryan Farinha |
MK |
|
Edison High School |
Martha Mangahas |
MM |
|
Lincoln High School |
Brianna heinrich |
MP |
|
Central Catholic High School |
Ralph W. Driggs |
MR |
|
Bear Creek H.S. |
Karen Minick |
MT |
|
Delta Charter HS |
Reed Niemi |
MX |
|
Turlock High School |
Michele VanNieuwenhuyzen |
MY |
|
Lodi High |
Jennifer Tillett |
MZ |
|
Modesto High School |
Rod Landes |
NA |
|
John F. Kennedy High School |
Brett Williams |
NB |
|
River Valley High School |
Deborah G. Klein |
NC |
|
Davis Senior High School |
Pamela Martineau |
NE |
|
Mira Loma High School |
Neil Forester |
NJ |
|
Ponderosa High School |
Stacy Buchholz |
NK |
|
roseville hs |
brad rinn |
NM |
|
West Campus High School |
Marcus Walton |
NN |
|
Faith Christian |
Rebecca Morrison |
NO |
|
Granite Bay High School |
Rita Prichard |
NP |
|
Rio Americano High School |
Jennie Scott |
NR |
|
HIghlands |
Linda Darling |
NT |
|
St. Francis HS -- SACRAMENTO |
Judith Myers |
NV |
|
Yuba City High School |
Shane Cullen |
NX |
|
Oak Ridge High School |
Eric Larsen |
NY |
|
CK McClatchy High School |
Marcus Walton |
NZ |
|
El Dorado High School |
June Read |
RA |
|
Miramonte HS |
Kristen Plant |
RB |
|
James Logan High School |
Tommie Lindsey |
RC |
|
Mercy High School |
Gail Chastain |
RK |
|
St. Vincent De Paul High School |
Laila McClay |
RM |
|
Analy HS |
Lynette Williamson |
RN |
|
San Ramon Valley |
Janet Willford |
RP |
|
Head Royce School |
Matthew Fraser |
RR |
|
Monte Vista High School |
David Matley |
RT |
|
Lowell High School |
Terence Abad |
RW |
|
Irvington High School |
Susan Piekarski |
RX |
|
Santa Rosa High School |
Miranda Olzman |
RZ |
|
Dougherty Valley High School |
Paul Vega |
TA |
|
Brentwood School |
Victor Jih |
TB |
|
North Torrance High |
Einar Johnson |
TC |
|
Torrance High School |
Lesley Sluyter |
TE |
|
South High School |
Lisa Jones |
TK |
|
Marlborough School |
John Kochian |
TM |
|
Culver City High School |
Dan Carter |
TN |
|
Peninsula High School |
Mark Crossman |
TP |
|
Loyola High School |
James Zucker |
TR |
|
Notre Dame Academy |
Ms. Gina L. Caliboso |
TT |
|
Morningside High School |
David Marasco |
TV |
|
Narbonne High School |
Sharon James |
TX |
|
West High School |
Chad Williams |
TZ |
|
Manual Arts High School |
Kevin Kiley |
WA |
|
Long Beach Polytechnic High School |
Brett Alexander |
WB |
|
MARK KEPPEL HIGH SCHOOL |
PATRICK REIS |
WC |
|
Pasadena High School |
Janet Newton |
WE |
|
Flintridge Preparatory School |
Shehenaz Bhanji |
WK |
|
San Gabriel High School |
Michael Nguyen |
WM |
|
Schurr High School |
Tony Ugalde |
WN |
|
Walnut High School |
Jeffrey Silva |
WP |
|
Don Bosco Technical Institute |
Erick Williams |
WR |
|
La Mirada High School |
Bruce Gevirtzman |
WT |
|
Alhambra High School |
Kevin Tong |
WV |
|
Arroyo High School |
Terry L. Colvin |
WW |
|
Arcadia High School |
Ashley Novak |
WX |
|
The Ribet Academy College Prep |
Erik Miller |
WY |
|
San Marino High School |
Oliver Valcorza |
WZ |
|
Gabrielino High School |
Derek Yuill |
XA |
|
Bakersfield Christian High School |
Dustin P. Adams |
XB |
|
Sanger High School |
Karson Kalashian |
XC |
|
Ridgeview High School |
Mark Hamilton |
XE |
|
East Bakersfield High School |
Leo Holland |
XF |
|
Bakersfield High School |
Andrew J Scherrer |
XH |
|
Liberty High School |
David J. Ziegler |
XK |
|
Bullard High School |
Milla Smith |
XL |
|
Clovis East High School |
Mikendra McCoy |
XM |
|
Centennial High School |
Craig Austin |
XN |
|
Buchanan HS |
Ed Folsom |
XO |
|
Frontier High School |
Melissa Bennett |
XP |
|
Independence |
Mark Olsen & Jeremy Ballard |
XR |
|
Clovis North High School |
Chad Hayden |
XS |
|
Edison High School |
LeAnn Richards |
XT |
|
Stockdale High School |
Mark Regier |
XV |
|
Hoover High School |
Kristie Leyba |
XW |
|
Clovis West |
Andriana Cisneros |
XX |
|
Highland High School |
James Maddox |
XZ |
|
Garces Memorial High School |
Angelique Ronald |
YA |
|
Damien High School |
Chuck Ballingall |
YB |
|
Yucaipa High School |
John D. Eichman |
YC |
|
Claremont High School |
David Chamberlain |
YE |
|
Carter High School |
Clark Wilson |
YK |
|
Redlands High School |
Stephen Caperton |
YM |
|
La Quinta High School |
Amy Douglass |
YX |
|
Los Osos High School |
Erik Pielstick |
YY |
|
Redlands East Valley High School |
Fleury Laycook |