Code |
|
School |
Coach |
AA |
|
College Prep |
Lexy Green |
AB |
|
Monte Vista High School |
David Matley |
AC |
|
Miramonte HS |
Sandra Maguire |
AE |
|
James Logan High School |
Tommie Lindsey |
AK |
|
San Ramon Valley |
Janet Willford |
AM |
|
Analy HS |
Lynette Williamson |
AP |
|
St. Vincent De Paul High School |
Laila McClay |
AR |
|
Irvington High School |
Susan Piekarski |
AT |
|
Lowell High School |
Terence Abad |
AV |
|
Redwood High School |
Steve Hlebasko |
AX |
|
Dougherty Valley High School |
Megan Keefer |
AY |
|
De La Salle HS |
DEAN LOPEZ |
BA |
|
St. Mary's High School |
Diane Roza |
BB |
|
Lodi High School |
Jennifer Arishin |
BC |
|
Delta Charter HS |
Reed Niemi |
BE |
|
Rodriguez High School |
Brad Crutchfield |
BK |
|
Bear Creek H.S. |
Karen Minick |
BN |
|
Central Catholic High School |
Ralph W. Driggs |
BP |
|
Fred C. Beyer High School |
Zack Kopecki |
BR |
|
Johansen High School |
Kristen A Taylor |
BT |
|
Enochs High School |
Chris Hayden |
BV |
|
Lincoln High School |
Melissa Yago |
CA |
|
Atascadero High School |
Lindsey Hayes |
CB |
|
Arroyo Grande High School |
Heather Thomas |
CC |
|
Foothill Technology High School |
Jennifer Kindred |
CE |
|
Cabrillo High School |
Muriel Machin |
CK |
|
Newbury Park High School |
Rich Bradley |
CM |
|
La Reina High School |
Liz Harlacher |
EA |
|
Damien High School |
Chuck Ballingall |
EB |
|
Yucaipa High School |
John D. Eichman |
EC |
|
Claremont High School |
David Chamberlain |
EE |
|
Redlands East Valley High School |
Jeff Partain |
EK |
|
Carter High School |
Clark Wilson |
EM |
|
redlands high school |
steve caperton |
EP |
|
Diamond Ranch High School |
Denise Rawlings |
ER |
|
Chino Hills High School |
Greg Crow |
EX |
|
Great Oak High School |
Jackie Schmidt |
HA |
|
La Costa Canyon |
Krista deBoer |
HB |
|
Helix Charter High School |
Gregg Osborn |
HC |
|
Poway High School |
Katie McMillan |
HE |
|
Rancho Bernardo High School |
Jane Wakeham- Lopez |
HK |
|
mount miguel high school |
thomas gomes |
HM |
|
Rancho Buena Vista |
Don Etheridge |
HP |
|
San Dieguito Academy |
Kerri Leonard |
HR |
|
La Jolla High School |
Candace Hamilton |
HT |
|
El Camino High School |
Patricia Steiner |
HV |
|
Carlsbad High School |
Minnia Curtis |
HX |
|
Oceanside High School |
BRADLEY HO |
MA |
|
Gabrielino High School |
Derek Yuill |
MB |
|
La Mirada High School |
Nermin Kamel |
MC |
|
San Marino High School |
Oliver Valcorza |
ME |
|
The Ribet Academy College Prep |
Erik Miller |
MK |
|
Arcadia High School |
Ashley Novak |
MM |
|
Arroyo High School |
Terry L. Colvin |
MP |
|
Long Beach Polytechnic High School |
Brett Alexander |
MR |
|
Alhambra High School |
Kevin Tong |
MT |
|
Don Bosco Technical Institute |
Kathleen Rabago |
MV |
|
Mark Keppel High School |
PATRICK REIS |
MX |
|
Pasadena High School |
Janet Newton |
MZ |
|
Schurr High School |
Carrie Cunningham |
NA |
|
Hoover High School |
Chad Hayden |
NB |
|
Clovis East High School |
Mikendra McCoy |
NC |
|
South High |
Mark Olsen |
ND |
|
West High School |
Charles Kim |
NE |
|
Bakersfield Christian |
Dustin P. Adams |
NG |
|
Buchanan HS |
Ed Folsom |
NH |
|
Frontier High School |
Melissa Bennett |
NI |
|
Garces Memorial High School |
Angelique Ronald |
NJ |
|
Golden Valley High School |
Nicole Prater |
NK |
|
Sanger High School |
Karson Kalashian |
NM |
|
Bakersfield High School |
Andrew J Scherrer |
NN |
|
Edison High School |
LeAnn Richards |
NO |
|
Bullard High School |
Milla Smith |
NP |
|
Ridgeview High School |
Mark Hamilton |
NR |
|
Foothill High School |
Maggie Hensler |
NS |
|
Clovis High School |
Michele Harland |
NT |
|
Stockdale HS |
Richard Bookout |
NV |
|
East Bakersfield High School |
Leo Holland |
NW |
|
Highland High School |
James Maddox |
NX |
|
Liberty High School |
David J. Ziegler |
NY |
|
Lemoore High School |
Kathleen Palermo |
NZ |
|
Centennial High School |
Amber G Ayers |
RA |
|
Fullerton Joint Union HS |
Sal Tinajero |
RB |
|
Pacifica High School |
Ken Marks |
RC |
|
Esperanza HS |
Suzanne Munsell |
RE |
|
Northwood High School |
Sheryl Sloate |
RK |
|
Oxford Academy |
Nancy Dandridge |
RN |
|
Brea Olinda High School |
Christopher Schaadt |
RP |
|
Servite High School |
Michael P. Brennan |
RT |
|
La Quinta |
Nise Frye |
TA |
|
Ponderosa High School |
Stacy Buchholz |
TB |
|
Granite Bay High School |
Rita Prichard |
TC |
|
El Dorado High School |
June Read |
TK |
|
Oak Ridge High School |
Eric Larsen |
TM |
|
Yuba City High School |
Shane Cullen |
TO |
|
River Valley high school |
Daniella Costo |
TP |
|
Mira Loma High School |
Neil Forester/ Mr. Sullivan |
TR |
|
St. Francis High School |
Judith Myers |
TT |
|
Sacramento New Technology HS |
Zac Jereb |
TV |
|
Davis Senior High School |
Keltie Jones |
TX |
|
John F. Kennedy |
Brett Williams |
TY |
|
Rio Americano High School |
Matthew Valencich |
TZ |
|
Faith Christian |
Rebecca Morrison |
WA |
|
Monroe High School |
Kathy Graber |
WB |
|
Cleveland High School |
Valerie Stewart |
WC |
|
Oaks Christian |
Barry Fike |
WK |
|
Valencia High School |
Kim Forbes |
WN |
|
Notre Dame High School |
Joshua Clark |
WP |
|
Campbell Hall |
Jeannie Walla |
WR |
|
Wm. S. Hart High School |
Eleanor Nishioka |
WT |
|
North Hollywood High School |
Cydney Fox |
WX |
|
Chaminade College Preparatory |
Marianne Rosen |
WZ |
|
Granada Hills Charter High School |
Ali Taylor |
XA |
|
Brentwood School |
Victor Jih |
XB |
|
North Torrance High |
Einar Johnson |
XC |
|
Torrance High School |
Lesley Sluyter |
XK |
|
South High School |
Lisa Jones |
XM |
|
Marlborough School |
John Kochian |
XP |
|
Culver City High School |
Dan Carter |
XT |
|
Peninsula High School |
Carl Johnson |
XV |
|
Loyola High School |
James Zucker |
XX |
|
Notre Dame Academy |
Ms. Gina L. Caliboso |
XZ |
|
West High School |
Drew Hettinger |
YA |
|
Westmont High School |
Paul Pinza |
YB |
|
Leland High School |
Brasher, Gay |
YC |
|
Bellarmine College Preparatory |
Christopher Wolf |
YK |
|
Monta Vista |
Sharon Prefontaine |
YM |
|
Clash Debate Club |
Charlotte Rehn |
YO |
|
The Harker School |
Carol Green, AJ Merton, Adam Nelson |
YP |
|
Saratoga High School |
Janaki murthy |
YR |
|
Saint Francis High School |
Doug Dennis |
YS |
|
Lynbrook High School |
Henry Soong |
YT |
|
Palo Alto High School |
Jennie Savage |
YV |
|
Mountain View High School |
Stephen Hess |
YW |
|
Notre Dame High School |
Ellen Donlin |
YX |
|
Presentation High School |
Timothy Case |
YY |
|
Los Gatos High School |
Sharon Smith |
YZ |
|
Gunn |
Ken Plough |