AH24 Ronan MacRunnels (Bellarmine Coll Prep) |
FP15 Gwyneth Le (Univ HS) |
AH14 Callahan Growney (Bellarmine Coll Prep) |
FS09 Chloe Lemay-Assh (Granite Bay HS) |
AH12 Shubhankar Gaur (Bellarmine Coll Prep) |
FT03 Molly Martin (CK McClatchy) |
AO03 Alexander Joseph Pena (Claremont HS) |
FY09 Ruchika Saswade (Evergreen Valley) |
AP22 Kenneth Wang (Davis HS) |
FZ14 Arjun Biju (Archbishop Mitty HS) |
AP01 Jessica Block (Davis HS) |
FZ20 Naman Dandia (Archbishop Mitty HS) |
AS05 Samir Banerjee (Mission San Jose HS) |
FZ46 John Lahey (Archbishop Mitty HS) |
AS13 Abeed Nazar (Mission San Jose HS) |
FZ58 Olivia Monroy (Archbishop Mitty HS) |
CA05 Hunter Bos (Woodcreek HS) |
FZ67 Shravan Parigi (Archbishop Mitty HS) |
CA17 Rebekah Kassardjian (Woodcreek HS) |
FZ86 Madurya Suresh (Archbishop Mitty HS) |
CA16 Thomas Hubbard (Woodcreek HS) |
FZ65 Giuliano Orsi (Archbishop Mitty HS) |
CD02 Derek Collins (Hattiesburg HS) |
FZ76 Caitlyn Redfern (Archbishop Mitty HS) |
CK04 David Foster (Palo Alto HS) |
GC05 Joyce Htet (Arcadia HS) |
CT02 Jack Bechard (Eagan HS) |
GC14 Jennifer Wang (Arcadia HS) |
CT04 Josh Drucker (Eagan HS) |
GH05 Jonathan Pak (Desert Vista HS) |
CT10 Claire Nelson (Eagan HS) |
GH04 Daniel Nelson (Desert Vista HS) |
DC23 Harshini Mangipudi (Monta Vista HS) |
GH03 Kaitlyn Laibe (Desert Vista HS) |
DK05 Riya Kataria (Irvington HS) |
GH06 Sushil Sudhakar (Desert Vista HS) |
DS20 Peter Jonas (Denver East HS) |
GK31 Jennifer Quint (Leland HS) |
DS25 Antonio Maaliki (Denver East HS) |
GK04 Maike Boehm (Leland HS) |
DS26 Casey McCollum (Denver East HS) |
GT02 Luke Babbitt (Helix Charter HS) |
DS19 Crystal Johnson (Denver East HS) |
GY16 Alexander Reza (James Enochs HS) |
DS27 Izzy Micek (Denver East HS) |
HF07 Daniel Feroz Ayubi (James Logan HS) |
DS38 Madeline Scholtz (Denver East HS) |
HF49 Sydney Bayley Le (James Logan HS) |
DT03 Esperanza Patino (Orosi HS) |
HF06 Trevor Autenreith (James Logan HS) |
FA01 Lillian Hammerstrom (Clovis HS) |
HF14 Joshua Justin Chan (James Logan HS) |
FG35 Alexandra Singleton (Gabrielino HS) |
HF67 Jonathan Lee Nunez (James Logan HS) |
FG27 Calvin Nguyen (Gabrielino HS) |
HF11 Alyssa Leilani Barrientos (James Logan HS) |
FG28 Gabriel Pena-Rubio (Gabrielino HS) |
HF32 Rhea Grover (James Logan HS) |
FG33 Sierra Rhodes (Gabrielino HS) |
HF54 Cole McDonnel (James Logan HS) |
FG30 Kevin Pham (Gabrielino HS) |
HF66 Akram Nour (James Logan HS) |
FG47 Wesley Yuan (Gabrielino HS) |
HF35 Yaman Arif Inamdar (James Logan HS) |
FG02 Ro Batcheller (Gabrielino HS) |
HF96 Marcus Anthony Williams (James Logan HS) |
FG23 Senin S Marshmallow (Gabrielino HS) |
HF87 Kimika Sunahara (James Logan HS) |
FG44 Wesley Wai (Gabrielino HS) |
HF53 Stafon Martinez (James Logan HS) |
FK22 Charlie McMurry (Mira Loma HS) |
HF25 Antonio Flores (James Logan HS) |
FK47 Prachi Sood (Mira Loma HS) |
HH05 Nirmik Tambe (Atiiva Academy) |
FP08 Manvir Cheema (Univ HS) |
|