AA22 Sawhney - Rangwala (Dougherty Valley HS) |
DP16 Morgenstein - Kerr-Stein (Lowell HS) |
AA25 Khan - Sharma (Dougherty Valley HS) |
DP13 Scott - Crocker (Lowell HS) |
AA18 Finnessey - Khan (Dougherty Valley HS) |
DY26 Seyoum - Touriel (El Cerrito High) |
AH51 Gottlieb - DiMartino (drop) (Bellarmine Coll Prep) |
DY25 Barrum - Palacios (drop) (El Cerrito High) |
AH53 Gaur - Jagannadhan (Bellarmine Coll Prep) |
FK69 Johnson - Singh (Mira Loma HS) |
AN21 Wu - Kwon (Clovis North HS) |
FN16 Srinivas - Banerjee (Stockdale HS) |
AO05 Aga - Nakai (Claremont HS) |
FN18 Somani - Parmar (Stockdale HS) |
AP30 Moretti - Hughes (Davis HS) |
FN20 Gulati - Torczon (Stockdale HS) |
AP33 Keller - Mitchell (Davis HS) |
FN15 Desai - Ashford (Stockdale HS) |
AP36 Guarino - Moxon (Davis HS) |
FP29 Bodine - Kaou (Univ HS) |
AP34 Drew - Moddelmog (Davis HS) |
FP25 Cheema - Bright (Univ HS) |
AP32 Seahill - Jayasundara (Davis HS) |
FP27 Kwon - Diaz (Univ HS) |
AZ12 Dattatri - Thakur (Prospect HS) |
FP31 Yamada - Mimura (Univ HS) |
AZ09 Hegde - Jain (Prospect HS) |
FS15 Fang - Le (Granite Bay HS) |
AZ10 Keskar - Krishnan (Prospect HS) |
FX14 Li - Qian (Campolindo HS) |
AZ11 Sharma - Prudhon (Prospect HS) |
FX15 Bonet - Stankus (Campolindo HS) |
CA31 Bechler - Hawkins (Woodcreek HS) |
FX12 Keychenko - Ganten (Campolindo HS) |
CA35 Esty - Solano (Woodcreek HS) |
FX13 Johal - Golde (Campolindo HS) |
CG23 Madireddy - Maly (Notre Dame San Jose) |
FX11 Boozarpour - Deng (Campolindo HS) |
CG22 Pineda - Vesuvai (Notre Dame San Jose) |
FZ113 Gonzalvez - Killedar (Archbishop Mitty HS) |
CO56 Vichare - Kaul (Cupertino HS) |
FZ116 Aggarwal - Mylvara (Archbishop Mitty HS) |
CO62 Rajwanshi - Rassieur (Cupertino HS) |
FZ104 Telebrico - Ballou (Archbishop Mitty HS) |
CO59 Agrawal - Pereira (Cupertino HS) |
GA07 Gomez - Bartell (Turlock HS) |
CO61 Shah - Rao (Cupertino HS) |
GG21 Mutyala - Bhaskarbhotla (Mountain House) |
CO52 Prasad - Chabra (Cupertino HS) |
GG23 Mishra - Sajan (Mountain House) |
CO55 Srikantan - Huang (Cupertino HS) |
GG25 Dean - Vennelakanti (Mountain House) |
CO65 Shenoy - Wang (Cupertino HS) |
GN13 Bee - Beate (Santa Rosa HS) |
CO57 Gurtu - Kim (Cupertino HS) |
GN14 Zechowy - Bailey (Santa Rosa HS) |
CO64 Ayalur - Singhal (Cupertino HS) |
GN15 Peterson - Sidney (Santa Rosa HS) |
CO58 Zackriah - Patel (Cupertino HS) |
GN11 Lacombe - Appel (Santa Rosa HS) |
CS20 Parris - Sahr (Antelope HS) |
GN12 Coplin - Diaz (Santa Rosa HS) |
CS19 Fritz - Robison (Antelope HS) |
GP19 Dembner - Hackworth (Los Altos HS) |
DC50 Rajamani - Datta (Monta Vista HS) |
GP18 Lee - Cheng (Los Altos HS) |
DC58 Kamarshi - Sreedhar (Monta Vista HS) |
GP17 Akiyama - Bhattacharya (Los Altos HS) |
DC55 Chaudhuri - Parvathaneni (drop) (Monta Vista HS) |
GP22 Wong - Zeng (Los Altos HS) |
DC49 Natarajan - Ahmed (Monta Vista HS) |
GS08 Thurm - Cheng (Homestead HS) |
DD17 Amruth - Choi (Lynbrook Speech and Debate) |
HC14 Colenbrander - Katewa (San Marin HS) |
DG25 Sharma - Rossi (Nueva School) |
HC15 Burrous - Marr (San Marin HS) |
DH18 Nagarajan - Wolf-Jacobs (Berkeley) |
HC16 Fehring - Masters (San Marin HS) |
DH16 Burgmann - McCann-Phillips (Berkeley) |
HC17 Cao - Sundararaman (San Marin HS) |
DH13 Chaplin - Ghosal (Berkeley) |
HC13 Boothe - Fehring (San Marin HS) |
DH17 Sutton - Sutton (Berkeley) |
HC18 Martinez - Tarleton (San Marin HS) |
DH15 Cohen - Irwin (Berkeley) |
HF113 Vatturi - Flores (James Logan HS) |
DH14 Steckel - Glasser (Berkeley) |
HF120 Tung - Kuo (James Logan HS) |
DK21 Ganguli - Sanghvi (Irvington HS) |
HG17 Gould - Tsai (Taipei American School) |
DK23 Meswani - Yoo (Irvington HS) |
HG18 Chou - Wang (Taipei American School) |
DK22 Shingwekar - Vichare (Irvington HS) |
HK28 Bao - Chu (Henry M. Gunn) |
DK20 Kumar - Mishra (Irvington HS) |
HK29 Chung - D''Souza (Henry M. Gunn) |
DP14 Sutton - Hall (Lowell HS) |
HK33 Lee - Jambulapati (Henry M. Gunn) |
DP17 Sutton - Moon (Lowell HS) |
HK38 Wang - Su (Henry M. Gunn) |
DP18 Shin - Shevelev (Lowell HS) |
HO36 Meduri - Mohan (Saratoga HS) |
DP15 Yee - Jarmel-Schneider (Lowell HS) |
|